Výjezdové počty a relace za 21.Kolo (21.3. - 23.3.2009)
Aktualizace 26.3. - doplněny počty. ČR
Slavia - Zlín 57
Celková délka: 296.5 km
Žižkov - Jablonec 41
Celková délka: 106.5 km
Liberec - Bohemians 30
Celková délka: 108.3 km
Budějovice - Plzeň 9
Celková délka: 136.6 km
Teplice - Sparta 300
Celková délka: 92.5 km
Příbram – Baník 325
Celková délka: 427.5 km
Brno - Olomouc 38
Celková délka: 80.6 km
Kladno - Boleslav 110
Celková délka: 104.5 km

Nižší soutěže
Fulnek - Most 1
Celková délka: 442.0 km
Karviná - Třinec 40
Celková délka: 25.4 km
Hradec - Jihlava 30
Celková délka: 111.8 km
Slovácko - Dukla 18
Celková délka: 277.8 km

SR
Prešov - Košice 300
Celková délka: 36.0 km

Relace fanoušků ze zápasu:

Příbram - Baník
"Jako je již na jaře tradicí i utkání v Příbrami předcházely různé „bezpečnostní" spekulace od nevpuštění fans Baníku na stadion po nejrůznější omezení. Nejprve příbramský šéf Starka vykřikoval, že baníkovce v rámci svého boje s fízly na stadion vůbec nepustí, poté se objevila fáma o poslání 200 vstupenek na jméno do Ostravy až vše skončilo u klasické možnosti neomezeného počtu vstupenek bez občanek, což doprovázel humbuk ohledně omezení vstupu s většími zavazadly a důkladnými dechový zkouškami. Bezpečnost na stadionech je nyní v kursu, a tak se všichni „experti" vyjadřují a chtějí být vidět...
Už od Svinova bylo ve vlaku zřejmé, že se dráhy ve spolupráci s fízly drží na Slavii nastoupeného trendu s jasným cílem - ukončit bezstarostné jízdy na chacharpas. Tato pro mnohé (popravdě celkem logická) podpásovka může mít také pozitivní efekt, v podobě selekce od těch nejhorších individuí, které však výjezdy typu Příbram příliš neabsolvují. Uvidíme časem... Přistřihnutá křidélka byla vidět také na chování policejního vlakového doprovodu, kterému z vrchu zjevně někdo šlape po krku a účinek zákonu padajícího hovna se několikrát k pobavení přítomných chacharů otevřeně projevil. U vstupu na stadion se ukázalo, že jako již poněkolikáté byl mediální prolog zápasu pouze hrou, která měla zastrašit od chlastání ve velkém... Pokud někdo vůbec dýchal, tak šlo pouze o výjimečné případy. Na stadionu dokázalo pár lidí i usnout, ale rozhodně to nebylo o potácejících se troskách se suvenýry Baníku.
Na tribuně za brankou se sešlo 325 baníkovců, jejichž z počátku celkem solidní support postupem času dosti upadal. Po delší době nebyla prezentovaná žádná choreografie, po vedoucím gólu se objevily pouze dva stroboskopy a bílá dýmovnice. Předváděnou hru a zaslouženou prohru Baníku musel hostující sektor doslova protrpět...
Po závěrečném hvizdu a děkovačce pouze s části hráčů byli chachaři chaoticky puštěni do příbramských ulic na cestu k nádraží. Větší skupiny fans neměly cestou problém, na ty menší si zde jako již tradičně počíhala policie a rozdávala pokuty za použití oblíbené zkratky po kolejích. Dvouhodinovou zastávku v Praze si někteří zpestřili nákupy či posezením v místních barech, jiní se zajímali o hokejové fans Plzně, kteří se po Praze brouzdali po semifinálovém zápase se Slavii. Ještě možno zmínit, že se ve vlaku směr Ostrava ocitla příbramská sektorovka..."
www.chachari.cz

Slavia - Zlín
"Na začátek utkání byla připravena choreografie vhození několika tisíc konfet při nástupu hráčů na plochu. Efekt nakonec nebyl špatný, ale zdaleka ne takový, jaký být měl...
Každý, kdo přišel na Severní tribunu obdržel před utkáním jednu konfetu, o které byl informován, kdy má být vhozena a všechny další potřebné informace. Efekt pokazil nejen fakt, že spousta fanoušků nebyla před začátkem utkání ještě na svých místech, tudíž několik set konfet zbylo, ale zejména to, že několik desítek fanoušků nevhodilo konfetu v daný okamžik. Všichni chodíme na Severní tribunu, abychom vytvořili atmosféru, abychom dobře prezentovali Slavii, proto nechápu, proč si někteří konfety nechali (asi je většina z nich pokladních v Tescu) a nebo je hodili až v průběhu utkání, což se zcela jasně řeklo, že je zakázáno.
Vedení nám vyšlo v konfetami vstříc a jejich trpělivost také není nekonečná, proto každý, kdo hodil konfetu jindy, než bylo dáno by si měl sáhnout do svědomí a zapřemýšlet se, jestli mu to stojí za to. Příště se může stát, že důvěra klubu kvůli takovýmto idiotům padne na bod mrazu a další chystaná představení bude těžké realizovat. Zkuste používat hlavy!
O návštěvě přes dvanáct tisíc diváků jsme si dříve mohli nechat jen zdát, dnes je však realitou, že lidé se chodí do Edenu opravdu bavit a to jistě nejen fotbalem, ale i atmosférou na našem stánku. O to víc mrzí fakt, že na začátku první půle selhala snad všechna technika a fandění bylo jedno z nejhorších, které jsme v Edenu zažili. Reproduktory je potřeba pořádně připravit, poladit. Obejvilo se několik závad a technických chyb, které musí být do derby už zcela v pořádku a Ultras se za tyto problémy omlouvají! Megafon, který se měl použít však použit být nemohl kvůli závadě způsobené na začátku utkání, tudíž musíme co nejdříve zakoupit nový, jako pojistku, pokud opět selžou reproboxy.
Ze začátku se proto fandilo tragicky a hra na hřišti také nebyla o moc lepší. Ve druhé půli začali hráči trochu pracovat a to vybudilo fanoušky alespoň k průměrnému supportu. Slavia nakonec vyhrála 1:0 a utkání se zakončilo již tradiční děkovačkou. Na utkání pobavil snad jen neznámý fantom na Jižní tribuně, který posledních dvacet minut křepčil svlečený do půl těla a proto si myslím, že mi dá většina z vás za pravdu, že na takovéto utkání bude lepší zapomenout po všech směrech co nejdříve a soustředit se na utkání v Olomouci a další domácí utkání se Spartou!
Ultras chystají do Olomouce velký vlakový výjezd, proto nikdo neváhejte! Bližší informace o výjezdu naleznete na našem webu v dohledné době!
Ať žije Slavia!"
www.slaviaultras.goo.cz

Kladno - Boleslav
"Do Kladna se vydávají 2 plné busy. Cesta probíhá ve veselé náladě, zpívají se chorály a dost lidí se posilňuje alkoholem. Na stadion dorážíme půl hodiny před zápasem. Někteří jedinci nejsou vpuštěni kvůli roztržce s místní security, která byla dost nepříjemná a vyhrožovala kvůli případnému pronesení pyrotechniky. (jebat podobné sráče). Nakonec se v sektoru schází vzhruba 110 boleslavských.
První poločas fandíme na náš počet průměrně až podprůměrně. To se ale dalo docela čekat, když na zápase bylo plno výletníků, kteří jeli jen kvůli ceně zdarma. Kotel domácích čítá asi 15 aktivních jedinců, kteří jsou občas slyšet, ale určitě už pamatují mnohem lepší počty a support. Naše mužstvo má míč častěji na svých kopačkách, ale k vážnému ohrožení brány se pořádně nedostali. Poločas končí bez gólů.
Po přestávce pokračuje obraz dění na hřišti i v hledišti jako v prvním poločase. V 56. minutě všem hostům zatrnulo, když Kladno nastřelilo břevno. O 8 minut později však boleslavský Papadopulos proměňuje jednu z mála střeleckých příležitostí a hlavou dává branku. V našem sektoru propuká velká euforie. Fandění je o 100% lepší než před golem. Zápas nakonec končí 0-1 pro nás a slavíme s hráči první jarní výhru.
Po zápase se k nám vydávají dva domácí a sdělují nám, že budou atakovat naše busy na odjezdové cestě u lesíka a čekají náš odpor ( možná to bylo trochu jinak, nebyl jsem přímo u domlouvání ). Ačkoli nejsme radikálové, z našeho busu je připraveno vyběhnout kolem 12 lidí a z druhého busu asi i další lidi. Od 10-15 Kladeňáků z lesíka přilétá pár šišek nebo kamenů (těžko říct), ale než se stačí vůbec otevřít dveře, Kladeňáci utíkají před přijíždějící policií.
Celkem povedený výjezd. Snad jen dodám, že je škoda když se fandí jen když se vede. Taky by si mohlo několik starších jedinců odpustit kecy typu „ještě si zahajlujte“."
www.ffmb.cz

Additional information